Керівниця Центру боротьби з фейками при Мінкульті звільнилась, пропрацювавши півроку

Керівниця Центру боротьби з фейками при Мінкульті звільнилась, пропрацювавши півроку
Читать на русском

Вона перерахувала "досягнення", якими пишається. У списку - брошура, у якій українців вчили, як не померти на війні

У Центрі боротьби з фейками при Мінкульті (не плутати з тим, який при РНБО) змінюється керівництво. Очільниця Любов Цибульська йде з посади разом зі своїм заступником Тетяною Карась.

Про це APnews пише з посиланням на заяву Цибульської.

Пропрацювала вона на посаді керівниці Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки півроку. За її словами, тепер керувати ним будуть Ігор Соловей, а його заступником стане Микола Балабан.

"Я прийняла це рішення зі спокійним серцем. Це були надзвичайно інтенсивні 6 місяців, якими я пишаюсь. Моєю ціллю з самого початку було запустити нову інституцію, зібрати потужну команду, показати, що держава теж може виробляти високласну експертизу з гібридних загроз", - заявила Цибульська.

Додала, що створила разом з командою "хороший фундамент" задля реалізації подальших проектів.Також Цибульська перерахувала декілька досягнень, якими пишається. Серед них "створення дорожньої карти Центру" та 100 тис. екземплярів брошури “У разі надзвичайної ситуації або війни” (ми про неї детально писали тут).

Також серед досягнень Цибульська назвала виробництво власних аналітик, створення концепції тренінгів та запуск мистецьких конкурсів для кампаній для підвищення стійкості населення до дезінформації.

При цьому вже екс-керівниця Центру додала, що вони близько 5 місяців чекали на державний бюджет, але “так працює система”. За її словами, на етапі запуску Центру було кілька тактичних промахів, проте про них вже можна не говорити.

Відзначимо, що практично паралельно з цим Центром по боротьбі з фейками, при РНБО запустили Центр по боротьбі з дезінформацією. Там, до речі, теж змінилося керівництво у зв'язку з вагітністю керівника Поліни Лисенко. До слова, зарплати там платять немаленькі.

Новини партнерів

Афганські біженці освічені більше, ніж більшість українців, - Арестович
Помер легендарний актор Жан-Поль Бельмондо