Керівництво БЕБ створило конкурсні комісії для набору співробітників з порушенням закону

Керівництво БЕБ створило конкурсні комісії для набору співробітників з порушенням закону
Олег Шрам
Блог
Блог
Олег Шрам
Адвокат, екс-радник директора ГБР
Читать на русском

При цьому просування в створенні Бюро все ще практично немає.

При створенні Конкурсної комісії для проведення відбору на посади співробітників Бюро економічної безпеки керівництво Бюро порушило закон. Річ у тому, що цю комісію створювали на основі Закону "Про держслужбу", що суперечить профільного закону "Про БЕБ".

Йдеться про створення Конкурсної комісії для проведення конкурсів на посади держслужби категорії "Б" і "В". І згідно з опублікованим наказом, комісію створювали на підставі Закону "Про Держслужбу", абзацу 2 пункту 2 статті 19 Закону "Про БЕБ" та Порядку проведення конкурсів на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою КМУ №246 від 25.03.2016.

Таким чином виходить, що керівництво Бюро економічної безпеки вирішило піти обхідним шляхом, який суперечить вимогам Закону "Про БЕБ". Річ у тім, що Закон "Про Держслужбу" визначає процедуру проведення конкурсів на державні посади. Ця ж процедура регламентована і постановою КМУ №246.

Однак в частині 2 статті 2 Закону "Про БЕБ" встановлено, що Закон "Про центральні органи виконавчої влади" та інші закони, що регулюють діяльність органів виконавчої влади, а також Закон "Про державну службу" застосовуються до БЕБ і його працівників в частині, що не суперечить Закону "Про БЕБ". Більш того, в частині 3 Закону "Про БЕБ" встановлено, що Положення про конкурсні комісії та регламент їх роботи визначаються БЕБ.

Також в цій статті встановлено й інші норми, які встановлюють особливості прийняття на службу в Бюро і її проходження. Відповідно, БЕБ в цих питаннях в першу чергу слід керуватися нормами Закону "Про БЕБ", а вже потім Закону "Про Держслужбу" та інших. Проте, керівництво Бюро зробило навпаки.

Втім, це не єдина дивина в наказі директора Бюро економічної безпеки. У тексті цього наказу є посилання на абзац 2 пункту 3 статті 19 Закону "Про БЕБ" як підставу прийнятого рішення. Ось тільки ця стаття має частині, а не пункти, отже, такого абзацу просто не існує. Залишається тільки здогадуватися, що саме викликало такий крок з боку керівника БЕБ.

Але якщо врахувати, що з моменту його призначення вже пройшло два місяці, а просування в створенні Бюро практично немає, а заявлений їм термін початку роботи Бюро до 25 листопада нездійсненний - багато що стає ясно. Більш того, положення про конкурсні комісії та регламент їх роботи, які прямо передбачені частиною 3 статті 19 Закону "Про БЕБ" так і не зареєстровані в Мін'юсті, навіть організаційна структура Бюро досі не оприлюднена.

Навіщо спочатку порушувати Закон і давати привід для обґрунтованого оскарження в суді і наступного скасування всіх конкурсних процедур? Це питання, швидше за все, так і залишиться без відповіді. Як і ще один: невже так складно просто взяти і виконати очевидні і зрозумілі вимоги Закону?

Раніше APnews повідомляв, що нардеп Данило Гетманцев ще в липні говорив, що Бюро економічної безпеки запуститься до 25 вересня. Уже очоливши БЕБ, Вадим Мельник "зрушив" дедлайн запуску Бюро на два місяці.

Новини партнерів

Під Тернополем від COVID-19 померло тримісячне немовля: батьки лікували його вдома
Помахав рукою і показав "сердечко": голодуючий Саакашвілі передав вітання прихильникам з грузинської в'язниці