Керівники територіальних управлінь ДБР масово незаконно звільняють слідчих

Керівники територіальних управлінь ДБР масово незаконно звільняють слідчих
Читать на русском

У керівництва ТУ немає правових підстав для скорочення слідчих

Керівники територіальних управлінь Державного бюро розслідувань незаконно звільняють слідчих. Про це повідомляє APnews з посиланням на адвоката Олега Шрама.

"ДБР в особі керівників територіальних управлінь застосовують практики "правової школи" ім. Венедиктової. Так, слідчим ряду ТУ вже вручені повідомлення про скорочення посад держслужби. Найближчим часом це планується зробити в усіх ТУ. При цьому, на сайті Бюро немає нормативно-правового акту, який би встановлював, що посади слідчих ТУ віднесені до посад, що підлягають заміщенню особами начальницького складу Бюро", - зазначив адвокат.

За його словами, у керівництва ТУ немає правових підстав для скорочення слідчих, тому звільнення незаконні.

"Очевидно, є необхідні та достатні підстави для визнання цих дій, як і подальшого звільнення, протиправними в судовому порядку", - підсумував Шрам.

Також він опублікував повідомлення, вручене слідчому директором ТУ ДБР в Полтаві та за сумісництвом кумом заступника директора Бюро Соколова Д. Маньковським

Керівники територіальних управлінь ДБР масово незаконно звільняють слідчих

Як раніше повідомляв APnews, в.о. директора ДБР Олександр Соколов по закінченню терміну знову призначив себе на посаду. Так, 15 травня "закінчилися" 60 днів повноважень, після чого Соколов знову призначив себе в.о. директора на 60 днів.

Україна б'є антирекорди: за добу виявили понад 9 500 нових хворих COVID-19
"Шахтар" - "Боруссія" М 0:6. "Гірників" розгромили ще в першому таймі

Новини партнерів