Керівник Нагірного Карабаху заявив, що готовий оголосити війну Азербайджану

Керівник Нагірного Карабаху заявив, що готовий оголосити війну Азербайджану
Читать на русском

Вірменія і Азербайджан після згоди на перемир'я звинуватили одне одного в порушенні домовленостей і в обстрілах.

Очільник невизнаної Нагірно-Карабаської республіки Араік Арутюнян заявив, що регіон не може прийняти умови Азербайджану і готовий оголосити війну.

Про це APnews повідомляє з посиланням на вірменське видання Аравот.

Вірменія і Азербайджан після згоди на перемир'я звинуватили одне одного в порушенні домовленостей і в обстрілах.

В свою чергу, Єреван заявив, що збройні сили Азербайджану обстріляли Степанакерт (головне місто Нагірного Карабаху). Баку ж повідомило, що 10 жовтня азербайджанське місто Тертер потрапило під обстріл, а 11 числа на Гянджі було скоєно ракетний напад.

Через загострення ситуації керівник Нагірного Карабаху дав прес-конференцію, в ході якої звинуватив Азербайджан у створенні "нової платформи для міжнародного тероризму" і пригрозив оголошенням війни.

"Ми стоїмо за мир, більше за всіх на світі миру хоче Арцах (ред. – Нагірний Карабах), але ми не можемо прийняти обов'язкову умову від країни, мета якої - знищити народ Арцаха, тисячолітню культуру Арцаха, саму історію Арцаха. Я оголошу вітчизняну війну, закличу всіх вірмен прийняти не тільки матеріальну, а й фізичну участь. Вони хочуть тривалої війни? Ми не відмовимося, якщо буде нав'язана саме ця війна", - наголосив Арутюнян.

Азербайджан заявив, що через ракетний удар по житлових будинках у Гянджі загинули 7 осіб, а 33 отримали поранення. Водночас, Вірменія спростувала свою причетність до цього.

Як повідомляв APnews, Вірменія та Азербайджан звинуватили один одного у зриві перемир'я в Нагірному Карабасі.

Новини партнерів

У Львові троє людей отруїлися чадним газом: загинув молодий хлопець
Україна піднялась на 3 місце у світі за числом нових випадків COVID-19