Казус дня. У Туреччині на зустрічі президента керівницю Єврокомісії залишили без стільця

Казус дня. У Туреччині на зустрічі президента керівницю Єврокомісії залишили без стільця
Читать на русском

Сама Урсула фон дер Ляєн інцидент прямо не коментувала, але зазначила, що стурбована ставленням Туреччини до прав жінок.

Зустріч президента Туреччини з двома керівниками Євросоюзу закінчилася конфузом: голові Єврокомісії Урсулі фон дер Ляєн двоє чиновників не залишили стілець, а момент її здивування потрапив на відео, передає APnews.

Так, на кадрах помітно, як троє заходять в зал, президент Туреччини Реджеп Ердоган і президент Європейської ради Шарль Мішель сідають на два вільних крісла. При цьому третього крісла немає, що збентежило главу Єврокомісії і вона видала здивоване "Емм ...".

Вже на наступному кадрі видно, що Урсула фон дер Ляєн сидить на дивані, який стоїть трохи далі від крісел. Навпроти неї сидів глава МЗС Туреччини, хоча вважається, що міністр дипломатичних протоколів нижче за статусом.

У мережі обговорюється також і те, що конфуз трапився через 2 тижні після виходу Туреччини з конвенції про заборону насильства проти жінок і домашнього насилля. Сама Урсула фон дер Ляйен інцидент прямо не коментувала, але зазначила, що стурбована ставленням Туреччини до прав жінок.

Крім того, на випадок вже відреагував Німецький член Європарламенту Сергій Лагодінский, написавши в Twitter, що "Ем" - це новий термін, не такими повинні бути відносини між ЄС і Туреччиною".

Раніше APnews писав, як Зеленський потрапив в конфуз, привітавши Китай з Новим роком фотографією Непалу.

Новини партнерів

Шмигаль розповів, хто буде фінансувати космічного "супутника Зеленського"
Під Києвом запопадливі молдавани пограбували банк