Казус дня. ОГП переплутав президентів у підозрі Порошенка у справі про державну зраду

Казус дня. ОГП переплутав президентів у підозрі Порошенка у справі про державну зраду
Читать на русском

Помилка була помічена в офіційному документі.

Офіс генерального прокурора припустився помилки у тексті підозри п'ятому президенту Петру Порошенку у державній зраді, фактично назвавши його чинним главою держави.

Про це повідомляє APnews з посиланням на повний текст підозри.

Так, на одній зі сторінок документа зазначено, що Президент України Петро Порошенко у листопаді 2021 року скликав засідання РНБО. Однак у цей час чинним президентом був уже Володимир Зеленський, і тільки він міг скликати РНБО.

"03.11.2021 Президентом України Порошенком П. О., скликано засідання Ради національної безпеки та оборони України (далі - РНБО), а також надані відповідні вказівки посадовим особам Секретаріату РНБО з скликання та проведення 04.11.2014 засідання РНБО з питань забезпечення та невідкладних заходів стійкого проведення опалювального сезону 2014/2015 року", - йдеться у тексті підозри.

Швидше за все, в ОГП допустили друкарську помилку переплутавши 2021 рік з 2014 роком.

Казус дня. ОГП переплутав президентів у підозрі Порошенка у справі про державну зраду

Зазначимо, як повідомили у Державному бюро розслідувань, офіційно Порошенка підозрюють у державній зраді та сприянні діяльності терористичних організацій.

17 грудня 2021 року Петра Порошенка викликали на допит у приміщення ГБР для проведення слідчих дій, але на сьогодні він не з'явився і про причини своєї неявки не повідомив.

Раніше APnews повідомляв, адвокат Петра Порошенка Ілля Новіков назвав ситуацію з підозрою екс-президенту "Олів'єГейт". За його словами, Порошенко точно повернеться до України, але лише після закінчення відпустки.

Новини партнерів

"Відміна події краще відміни життя" - у ВООЗ закликали переглянути плани на свята через COVID
Росія "за жодних умов" не допустить НАТО в Україну та Грузію