Кава за 17000: Хмельницький райсуд оштрафував Єрмака та Ляшко

Кава за 17000: Хмельницький райсуд оштрафував Єрмака та Ляшко
Читать на русском

Жоден з чиновників не з'явився на засідання суду

Хмельницький міськрайонний суд оштрафував всіх чиновників, який 3 червня порушили карантин та відвідали кафе в Хмельницькому. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу суду.

"Суд встановив, що 3 червня близько 17:30 особи, які були притягнуті до відповідальності, перебували в громадській споруді, одному з кафе на вулиці Проскурівська в Хмельницькому без засобів індивідуального захисту, зокрема захисних масок. Таким чином порушили правила карантину людей, встановленого постановою КМУ від 11.03.2020 року №211, зі змінами та доповненнями постановою КМУ №392 від 20.05.2020 року, чим вчинили адміністративне правопорушення відповідальність, за яке передбачена статтею 44-3 КУпАП", - йдеться в повідомленні.

При цьому зазначено, що жоден з порушників не прийшов на засідання суду. Таким чином суддя виніс рішення про стягнення штрафу в сумі 17 000 гривень на кожного чиновника, крім президента Володимира Зеленського, а саме керівника Офісу Президента Андрія Єрмака, його першого заступника Сергія Трофімова, головного санітарного лікаря Віктора Ляшка, голови Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитра Габінета, Хмельницького міського голови Олександра Сімчишина та приватного підприємця Андрія Мельниченка, який є власником кафе.

Крім того, всі оштрафовані чиновники повинні сплатити судовий збір в розмірі 420 гривень та 40 копійок.

Як раніше повідомляв APnews, в Хмельницькому відбулося судове засідання за адміністративним порушенням президента Володимира Зеленського, а саме відвідування кафе під час карантину

Новини партнерів

До України повернулись моряки з танкера "Рута" після трьох років за ґратами в Лівії
У Києві завершилася панахида по батькові Порошенка, її провів Єпіфаній