Катастрофа літака МАУ під Тегераном: Влада Ірану розкрила дані чорних ящиків

Катастрофа літака МАУ під Тегераном: Влада Ірану розкрила дані чорних ящиків
Читать на русском

У Ірані заявили, що пілоти до останнього контролювали літак.

Організація цивільної авіації Ірану оприлюднила дані чорних ящиків збитого під Тегераном українського пасажирського літака МАУ. Іранська влада зазначила, що пілоти до останнього контролювали літак.

Про це повідомляє APnews з посиланням на агентство Tasnim.

За оприлюдненою інформацією, бортовий самописець припинив запис польотних даних у 06:14 ранку через потрапляння уламків першої ракети в літак. Після першого ракетного удару запис тривав ще 19 секунд. Пілоти все ще намагалися контролювати політ.

"Чорний ящик записав всі звуки в кабіні пілотів протягом 19 секунд після вибуху першої ракети. Екіпаж з трьох осіб, включаючи льотного інструктора, був обізнаний про нештатну ситуацію і до останнього моменту намагався контролювати та керувати літаком", - сказав Дехкані.

Розмова пілотів свідчила про електричні проблеми, інструктор польотів надав вказівки увімкнути допоміжний блок живлення.

За висновками експертів, зсередини пасажирського салону не долітали жодні звуки, а розмови та реакція екіпажу свідчила про їхнє фізичне здоров'я у момент польоту.

Через те, що запис у кабіні завершився через 19 секунд після вибуху, а друга ракета досягла літака щонайменше за 25 секунд після першої — неможливо проаналізувати вплив другої ракети на літак.

Як повідомляв APnews раніше, МЗС розкрило результати розшифровки "чорних скриньок" МАУ і подальші дії України.

Читайте також:

Новини партнерів

Разумков заявив, що ключовим питанням на наступній сесії Ради стане бюджет на 2021 рік
Стан оцінюється як важкий. Прес-секретар Тимошенко підтвердила діагноз COVID-19 у лідерки «Батьківщини»