Карти з "тисячою Зеленського" українці отримають безкоштовно - Мінцифри

Карти з "тисячою Зеленського" українці отримають безкоштовно - Мінцифри
Читать на русском

Варіанту отримати готівку в українців не буде.

Віртуальні карти, на які має надійти "тисяча Зеленського", українці зможуть отримати безкоштовно. Вони будуть доступні в програмі "Дія".

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву прес-служби Мінцифри у коментарі "Українській правді".

"Громадяни в мобільному додатку "Дія" проходять коротку верифікацію, що дозволяє отримати гроші на спеціальні банківські картки. Мінекономіки нараховує гроші на спеціальні карткові рахунки громадян - за тисячу гривень. Громадяни розраховуються грошима на підприємствах, що відповідають певним класифікаторам виду діяльності", - повідомили представники відомства.

Окремо вони зауважили, що такі віртуальні карти стануть безкоштовними, також вони не вимагатимуть жодних комісій за обслуговування. Отримати віртуальну картку можна буде лише після повного курсу вакцинації.

Також у Мінцифри наголосили, що в рамках цієї програми не передбачено видачі готівки. А сама "тисяча Зеленського" створена для цільової підтримки сфер, які зіткнулися з різким скороченням кількості клієнтів через карантин.

Раніше APnews повідомляв, що прем'єр-міністр Денис Шмигаль наголосив - "тисяча гривень від Зеленського" не оподатковуватиметься.

Новини партнерів

Лукашенко заявив, що у "можливому" конфлікті Росії та України Білорусь "осторонь не залишиться"
Корнієнко попросив усіх нардепів "поводитися культурно" під час виступу Зеленського в Раді