Скандал в українському футболі. "Карпати" запропонували по 500 000 гривень клубам Першої ліги

Скандал в українському футболі. "Карпати" запропонували по 500 000 гривень клубам Першої ліги
Читать на русском

Футбольний скандал між "Карпатами" і "Рухом" продовжує розпалюватися

Президент "Руху" Григорій Козловський заявив, що "Карпати" запропонували командами Першої ліги по 500 тисяч гривень за перемогу над "Рухом". В якості доказу Козловський привів відео телефонної розмови між нібито спортивним директором "Миная" Михайлом Кополовцем і виконавчим директором "Карпат" Ростиславом Ящишином.

У цій розмові Ящишин заявив, що новий співвласник "Карпат" Олег Смалійчук готовий простимулювати кожну команду Першої ліги за перемогу над "Рухом". При цьому "Карпати" зараз знаходяться в одному кроці від виключення з УПЛ саме через брак грошей. Львів'яни не поїхали на спарені матчі проти "Маріуполя", мотивуючи це тим, що у них немає півтора мільйона гривень на поїздку.

Відзначимо, що конфлікт між двома львівськими клубами розгорається не перший день. Так, напередодні Григорій Козловський уже заявив, що готовий профінансувати всі виїзні матчі "Карпат" у цьому сезоні. Представники "Карпат", своєю чергою, заплатили замість "Руху" штраф у ПФЛ. "Зелено-білі" заплатили 225 тисяч гривень за невикористання "Рухом" м'ячів Select.

Читайте також:

Новини партнерів

В'язниця чи 51 000 гривень: що більше лякає водіїв, які сідають п'яними за кермо
"Саша, будь простіше": Клітіна розповіла, як проходила співбесіду у Зеленського та Богдана