"Карпати" можуть не дограти матчі УПЛ: у клуба закінчились гроші

"Карпати" можуть не дограти матчі УПЛ: у клуба закінчились гроші
Ексклюзив
Читать на русском

Запланований матч з "Маріуполем" також не відбудеться через брак коштів

Про скрутну фінансову ситуацію у футбольному клубі "Карпати" говорили вже неодноразово, але цього разу клуб під загрозою виходу з прем'єр-ліги (УПЛ).

Редакція APnews з'ясувала інформацію у гравців клубу на умовах анонімності. Хлопці підтверджують інформацію, яка з'явилась у ЗМІ.

Гравці команди стверджують, що плачевна ситуація з фінансуванням у клубі триває вже майже рік. З початку карантину хлопці ще не отримали заробітної плати. В свою чергу виконавчий директор клубу заявляє, що "Карпатам" для виходу з цієї ситуації необхідна солідна дотація.

"Не секрет, що у клубу були тривалі фінансові труднощі, ми рік виживали без фінансування. Зараз у «Карпат» буквально немає власних ресурсів і резервів для продовження життєдіяльності, всі можливі варіанти вичерпані. Необхідна солідна дотація, адже карантинні форс-мажори жодним чином не можна було передбачити при формуванні й так урізаного і скромного бюджету", - пояснив виконавчий директор «Карпат» Ростислав Ящишин.

Яцишин також розповів, що співвласник «Карпат» Олег Смалійчук протягом трьох останніх тижнів перебуває в Україні і намагається зустрітися з Ігорем Коломойським, щоб той погасив 50% боргів. Інші 50% Смалійчук взяв би на себе і продовжив би фінансувати клуб.

Однак, всі його звернення були проігноровані і сторонам досі не вдалося поговорити, тому у львівському клубі не мають наміру витрачати гроші на решту матчів.

Гравці команди через такий стан речей дуже переймаються, а в деяких ЗМІ вже з'явилась інформація про появу нового клубу "Карпати", який почне виступати не в аматорській лізі, а в другій або першій.

Варто зазначити, що борги Львівського клубу оцінюють у 5 мільйонів доларів.

Як повідомляв APnews раніше, спалах коронавірусу серед футболістів УПЛ: у львівській команді вже 13 хворих.

Третьякова: Родичі зниклих на Донбасі українців наживаються на пільгах
"Випав з вікна": у Києві чоловік ледь не забив до смерті свого 6-річного хрещеника

Новини партнерів