Каратистка Терлюга виграла друге "срібло" для України на Олімпіаді в Токіо

У фіналі українка поступилася болгарській спортсменці.

Українська каратистка Анжеліка Терлюга завоювала срібну медаль Олімпійських Ігор в Токіо в категорії до 55 кілограмів. Про це повідомляє APnews.

Українка в півфіналі рішенням суддів пройшла спортсменку Вень Цзи-Юнь з Китайського Тайбея. До цього був зафіксований рахунок 4:4. Тепер же Анжеліка вже гарантувала Україні срібну медаль у ваговій категорії до 55 кілограмів.

У фінальній сутичці суперницею українки стала болгарська спортсменка Івет Горанова. В активі у Горанової - "золото" Європейських Ігор-2019 в категорії "куміте" до 55 кілограмів. Саме там вона обійшла Терлюгу, яка в підсумку задовольнилася срібною медаллю. У Токіо Івет виграла сутичку з рахунком 1:5.

Раніше APnews повідомляв, що Терлюга впевнено пройшла турнірний шлях на цій Олімпіаді - вона посіла перше місце в групі і без жодної поразки вийшла в півфінал Олімпійських ігор з карате.