"Карантинну" компенсацію отримають 480000 людей - Мінекономіки

"Карантинну" компенсацію отримають 480000 людей - Мінекономіки
Читать на русском

Близько 25 000 людей подали заявку в останні дні старого року - вони свої 8000 грн поки не отримали

В Україні понад 480 тисяч людей звернулись по матеріальну допомогу в рамках програми “Допомога ФОПам і працівникам - 8000 грн”. Деяким з них ще до нового року виплатили 3,6 млрд грн.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Ігоря Петрашка.

Він зазначив, що близько 455 тисяч людей отримали допомогу ще до нового року. Ще близько 25 тисяч людей подались в останні дні старого року.

“Враховуючи, що почався новий бюджетний рік, вони отримають по 8 тисяч гривень у цьому році протягом короткого періоду часу”, - пояснив голова Мінекономіки.

Та додав, що за наступною програмою, а саме “Допомога роботодавцям - до 8000 грн”, ФОПи ще до нового року отримали 650 млн грн для близько 170 тис. своїх працівників. Ще понад 200 млн грн також до нового року отримали підприємці по компенсації ЄСВ.

“Додатково до цих програм у нас діють обмеження по перевіркам, мораторій на перевірки. Зрозуміло, мораторій на перевірки не діє на сфери, які стосуються безпечності харчових продуктів чи на небезпечні виробництва”, - сказав Петрашко.

Раніше APnews писав, що українцям пояснили, як оформити субсидію під час карантину.

Новини партнерів

Проїзд у міському транспорті за рік подорожчав майже на 8%: Київ платить найбільше
Від Луганщини до Києва: як за рік по Україні виросли ціни на аренду квартир