Карантин загрожує повним зникненням музичної індустрії - Джеджула

Карантин загрожує повним зникненням музичної індустрії - Джеджула
Ексклюзив
Читать на русском

Андрій Джеджула зазначив, що музична індустрія в минулому році заплатила 130 мільйонів гривень

Карантин, який ввели в Україні для запобігання поширенню COVID-19, вбиває музичну індустрію. Про це кореспонденту APnews розповів український шоумен Андрій Джеджула під час акції протесту під стінами Кабінету міністрів.

"У музичній сфері три тижні тому була створена музична профспілка, до якої приєдналися концертні та музичні діячі. Це одна з тих сфер підприємницька діяльність найбільш роз'їдена, але це 13000 підприємців, які за останній рік заплатили 130 мільйонів гривень. Зараз вони простоюють, не працюють і це не тільки відомі музиканти як Оля Полякова. Вони просто поїдуть на заробітки в інші країни", - зазначив Джеджула.

При цьому він вказав, що у них є всього три вимоги до уряду:

  • Усунути дискримінацію з КВЕД;
  • Полегшити компенсації за простій в концертній діяльності;
  • Створити робочу групу для врегулювання питань з концертною діяльністю

"Ця сфера може просто зникнути, якщо ситуація не зміниться. Ми бачимо на прикладі рестораторів, як їх вдарило, але вони можуть хоч якось працювати, а у сфері музики все ще складніше, адже музиканти живуть виключно завдяки концертам, але це лише частина. У цій індустрії багато людей працюють в студіях звукозапису, режисери та багато інших людей, які залишаться без роботи", - підсумував шоумен.

Як раніше повідомляв APnews, співачка Ольга Полякова покликала українських артистів на мітинг під Кабмін. Артистка дуже жорстко розкритикувала заходи, що вживаються урядом через COVID-19 стосовно музичної сфери. Карантин і обмеження, за її словами, знищують весь музичний бізнес.

В умовах пандемії будь-який концерт буде збитковий - Alyona Alyona
Нардеп Дубінський обізвав прем’єра Шмигаля "лисим вихохлем"

Новини партнерів