"Карантин вихідного дня" рівноцінний повному знищенню бізнесу, - підприємець

"Карантин вихідного дня" рівноцінний повному знищенню бізнесу, - підприємець
Ексклюзив
Читать на русском

Чоловік зазначив, що влада не звільняє підприємців від податків та орендної плати

Карантин вихідного дня рівносильний знищенню бізнесу, який вже на межі існування, але не має жодних альтернатив та підтримки від держави. Про це в коментарі APnews розповів учасник мітингу рестораторів, підприємець Антон.

"Нам просто забороняють працювати, при цьому не звільняючи від податків, орендної плати й не прислухаються до наших побажань про те, як нам виживати. Вони не заглиблюються в те, як організований бізнес, як ми дотримуємося санітарних норм. Вони просто забороняють нам працювати, але водночас залишають працювати місця, де більше шансів заразитися - транспорт, магазини тощо. Всі клуби, ресторани та інші розважальні установи за вихідні збирають людей менше, ніж київське метро за добу", - пояснив чоловік.

За його словами, на мітингу була присутня ініціативна група, яка буде просити у Кабміну дозвіл на роботу і закликати до діалогу.

"Якщо ми не працюємо на вихідних, то як нам працювати? Нам тоді доведеться повністю закритися. На таки не пропонують ніякої альтернативи", - підсумував учасник мітингу.

Як раніше повідомляв APnews, представники малого та середнього бізнесу вийшли на протест під будівлею Кабінету міністрів.

Новини партнерів

МОЗ планує просити у ВООЗ медиків екстреної медицини, - Ляшко
Помер восьмиразовий чемпіон НБА Том Хайнсон