"Карантин" в Україні: в НБУ заявили, що будуть дезінфікувати гроші

НБУ
Читать на русском

У НБУ заявили, що готові знезаражувати банкноти в сховищі

Банки в період карантину для попередження коронавірусу COVID-19 будуть працювати у звичайному режимі. Про це повідомили прес-службі Національного банку в Facebook.

"Національний банк готовий забезпечити підтримку ліквідності банківської системи. Зараз банківська система має історично високий рівень ліквідності. Однак при необхідності банки в будь-який момент можуть отримати підтримку завдяки постійним інструментам рефінансування", - йдеться в повідомленні.

При цьому в Нацбанку запевнили, що готові й далі контролювати курсові коливання. Відзначається, що міжнародні резерви України дозволяють це робити - їх обсяг перевищує 26 мільярдів доларів.

"Національний банк готовий зробити все необхідне для забезпечення безперебійного касового обслуговування та поповнення банкоматів на випадок підвищеного попиту на готівку з боку населення. Національний банк готовий знезаражувати гривневі банкноти в сховищі", - підкреслили в НБУ.

"Карантин" в Україні: в НБУ заявили, що будуть дезінфікувати гроші
"Карантин" в Україні: в НБУ заявили, що будуть дезінфікувати гроші

Як раніше повідомляв APnews, прем'єр-міністр Денис Шмигаль пояснив, чому в Україні ввели карантин, хоча офіційно зареєстрований випадок захворювання китайським коронавірусом тільки один.

Новини партнерів

"Карантин" через Covid-19: у Києві масово зачиняються кінотеатри
МОЗ попереджає: за невиконання постанови про карантин загрожує кримінальна відповідальність