Карантин в Україні: Укрзалізниця призупиняє рух поїздів

Укрзалізниця
Читать на русском

Компанія повністю компенсує пасажирам вартість придбаних раніше квитків.

Укрзалізниця призупиняє внутрішнє пасажирське сполучення з середи, 18 березня. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій у своєму Telegram-каналі.

"Укрзалізниця, починаючи з 12:00 години 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)", - йдеться у повідомленні міністра.

За словами Криклія, потяги виконають останні рейси за графіками курсування у вівторок, 17 березня.

Зазначається, що компанія повністю компенсує пасажирам вартість придбаних раніше квитків, без стягнення додаткових зборів.

"Компанія компенсує пасажирам повну вартість проїзних документів на всі скасовані через введення карантину рейси — без стягнення додаткових зборів. Для зручності пасажирів та уникнення концентрації людей біля кас, Укрзалізниця подовжила термін повернення квитків до 1 місяця від дати запланованого відправлення поїзда, що скасований", - додав міністр.

Наголошується, що громадянам не варто поспішати на вокзали повертати квитки, аби не знаходитись у натовпі і не наражати своє життя і здоров’я на небезпеку.
Натомість, вантажні залізничні перевезення все ще здійснюються, додав він.

Як повідомляв APNews, Кабмін офіційно закрив метро в Україні та обмежив роботу наземного транспорту.

Новини партнерів

Венедіктова заявила, що в Україні немає політичних переслідувань
Венедіктову призначили на пост генпрокурора