Карантин в Україні: близько 10 000 осіб залишиться без роботи, якщо закриється аеропорт "Київ"

Карантин в Україні: близько 10 000 осіб залишиться без роботи, якщо закриється аеропорт "Київ"
Ексклюзив
Читать на русском

Аеропорт перебуває на вимушеному простої

Співробітники аеропорту "Київ" через карантин змушені були піти у відпустку власним коштом. Про це у відповіді на запит APnews повідомили в прес-службі аеропорту.

"Зараз 90% співробітників аеропорту знаходяться у відпустках власним рахунок. Сьогодні аеропорт перебуває на вимушеному простої та обсяги перевезень ми відновимо нескоро, і ми змушені будемо скоротити персонал на 20-40%. Повторюся - висококваліфікований персонал. Після виходу з карантину нас чекає з одного боку зростання цін, з іншого боку скорочення доходів. Тому - підвищувати зарплату необхідно, але грошей немає ", - йдеться в повідомленні.

При цьому зазначено, що якщо аеропорт закриється, то без роботи залишаться близько 10 000 осіб.

"Не хочеться вірити й думати про те, що другий за величиною аеропорт України, частина авіаційної інфраструктури України, єдиний столичний аеропорт може закритися. Без роботи виявиться великий колектив аеропорту та суміжних компаній. А це близько 10 тисяч осіб. Варто нагадати, що аеропорт Київ - другий за відрахуваннями платник податків серед комунальних підприємств Києва", - підкреслили в аеропорту.

Як раніше повідомляв APnews, аеропорту "Київ" загрожує банкрутство через карантин, який запровадили для запобігання поширенню коронавірусу covid-19, без підтримки держави або міста.

Новини партнерів

В уряді розповіли, коли відкриються дитячі садки
"Слуга народу" Тищенко озвучив ще одну версію роботи його ресторану "Велюр" під час карантину