Карантин у Києві: таксі безкоштовно доставлятимуть медиків на роботу

Карантин у Києві: таксі безкоштовно доставлятимуть медиків на роботу
Читать на русском

Таксі Uber та Bolt почнуть безкоштовно возити на роботу працівників медзакладів.

У Києві служби таксі Uber та Bolt почнуть безкоштовно доставляти на роботу медичних працівників під час тритижневого карантину у зв’язку із поширенням коронавірусу COVID-19 та скасування роботи метро.

Про це повідомив мер міста Віталій Кличко під час брифінгу у п’ятницю, 20 березня.

"Зазначу, що служби таксі Bolt, Uber висловили готовність безкоштовно перевозити медичних працівників, які їдуть на роботу, щоб допомагати людям", – наголосив Кличко.

За його словами, влада вже почала опрацьовувати механізм втілення такої ідеї з головними лікарями медзакладів

"Ми розробляємо маршрути довезення до робочих місць медиків та інших фахівців, які забезпечують життєдіяльність міста. Це буде комунальний транспорт та транспорт підприємств, де працюють ці люди. Я також дуже вдячний киянам та мешканцям області, які самоорганізувалися і безкоштовно підвозять медиків на роботу", – заявив мер столиці.

Відзначається, що компанія "Епіцентр" також благодійно надала місту 100 тисяч захисних масок.

Крім того, до Києва у четвер, 19 березня, надійшло 62 тисячі масок, які були замовлені напередодні. Ще 100 тисяч очікуються від підприємств, з якими була укладена відповідна домовленість. Столиця замовила захисні засоби і закордоном.

Як повідомляв APNews, на вулиці Києва виїхали 200 додаткових маршруток. За словами мера Віталія Кличка, у столиці також змінили маршрути, які підвозили людей до метро.

Новини партнерів

До Києва завезли 62 тисячі масок, - Кличко
У Дніпропетровській області оголосили надзвичайну ситуацію