Карантин у Києві: КМДА закриває все, крім аптек і продуктових магазинів

Карантин у Києві: КМДА закриває все, крім аптек і продуктових магазинів
Читать на русском

Віталій Кличко додав, що з 17 березня у Києві максимально обмежується пересування людей

У Києві обмежувальні заходи на час карантину через коронавірус розширились на заклади торгівлі, працювати будуть лише продуктові магазини та аптеки. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Мер Києва Віталій Кличко додав, що з 17 березня у Києві максимально обмежується: пересування людей між містом Києвом та іншими населеними пунктами України, проведення культурних, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходів за масовою участю громадян, робота закладів громадського харчування. Не працюватимуть заклади швидкого харчування, ресторани, кафе, бари, вони зможуть приймати онлайн замовлення на доставлення їжі. Також не працюватимуть торговельні центри, за виключенням продуктових та господарських магазинів та аптек.

Як повідомляв APNews, на тлі поширення китайського коронавірусу журналістам дозволено працювати у Верховній Раді виключно в кулуарах третього поверху – у прес-центрі.

Нагадаємо, що голова Верховної Ради України Дмитро Разумков повідомив, що через пандемію коронавірусу графік роботи парламенту буде змінено.

Новини партнерів

Перший хворий на коронавірус в Україні одужує
Рада змінить графік роботи через коронавірус