Карантин у Харкові: Кернес ввів обмеження на збори до 60 осіб

В Харкові ввели обмеження на збори
Читать на русском

Мер Харкова Геннадій Кернес оголосив про список заходів у місті для запобігання епідемії коронавірусу.

Геннадій Кернес приєднався до рекомендацій щодо заходів по недопущенню розповсюдження коронавірусу COVID-19 в Харькові. Про це повідомив сам мер Харькова у своєму Facebook.

Дія комплексу заходів починається з 12 березня.

"Будуть зачинені театри і кінотеатри, цирк, розважальні центри та ігрові зони в шопінг-моллах. Спортивні заходи теж поки почекають кращих часів. А для неспортивних - інакше вони називаються масовими - вводиться обмеження на кількість учасників до 60 осіб",- написав Кернес.

Проте, з іншого боку, Кернес не став відправляти учнів та дітей з дитсадків на карантин, натомість він планує проводити уроки в одному класі та постійно проводити медогляди деля дітей.

"Причина перша - за останні 20 днів ми спостерігаємо зниження рівня захворювань на ГРВІ в школах. Причина друга - куди батькам діти своїх дітей на час тритижневого карантину зовсім незрозуміло і для багатьох з них - цей час стає важким випробуванням", - говориться в повідомленні Кернеса.

Він наголосив, що з 28-29 березня починаються шкільні канікули, а до того часу батьки можуть залишати своїх дітей вдома після відповідної заяви на ім'я директора.

Карантин у Харкові: Кернес ввів обмеження на збори до 60 осіб

Раніше APnews повідомляв що Кабінет міністрів України, ввів в країні карантин з 12 березня у зв'язку зі спалахом коронавірусу у світі.

До цього стали відомі заборони, обмеження та особливості введеного "карантину" в Україні.

Новини партнерів

З усіма дітьми буде сидіти "інвестиційна няня" Зеленського: реакція соцмереж на коронавірусну істерію
Санобробка і скринінг: як буде працювати транспорт в Україні під час "карантину"