"Карантин" через Covid-19: у Києві масово зачиняються кінотеатри

Кінотеатр
Читать на русском

"Мультиплекс", "Оскар" і "Планета Кіно" скасували всі сеанси на три тижні.

Столичні кінотеатри скасували всі сеанси через карантин, введений у Києві і по всій країні у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції. Постанова про карантин з’явилася у середу, 11 березня, передають "Українські новини".

Очікується, що робота кінотеатрів обмежується на три тижні.

Зазначається, що керівник мережі кінотеатрів "Мультиплекс" Роман Романчук повідомив про зупинення роботи у зв'язку з заходами щодо недопущення поширення коронавірусу в Україні. Дія даного рішення триватиме до закінчення карантину.

"Сьогодні рішенням постійної комісії КМДА з питань техногенної епідеміологічної безпеки і надзвичайних ситуацій було введено в дію рішення про закриття кінотеатрів в місті Київ на період до 31 березня 2020 року. З високим ступенем ймовірності закриття відбуватимуться і по інших містах країни протягом найближчих декількох днів ; передбачаємо це і в період вимушеної паузи будемо фокусуватися на оновленні нашої стратегії, відточувати ділянки процесів, в яких ми ще не досягли досконалості в роботі з вами, формувати нові продукти", - наголосив він.

Керівництво кінозалів "Оскар" ухвалило аналогічне рішення.

"Ми турбуємося про наших відвідувачів, тому кінотеатри не працюють через карантин", - заявила адміністратор кінотеатрів.

Також вона наголосила, що гроші за квитки, придбані онлайн, будуть повернуті покупцям.

Співвласник мережі кінотеатрів "Планета Кіно" також виступив з відповідною заявою.

"Ми вирішили скасувати сеанси в Києві з завтрашнього дня і зробити все можливе для безпеки глядачів. Якщо у вас є квитки, які ви купували онлайн, їх можна самостійно повернути в додатку або особистому кабінеті на сайті. Гроші повернуться на карту протягом трьох днів. Завтра наші оператори контакт-центру будуть зв'язуватися з глядачами, щоб зробити повернення всіх придбаних квитків. Чекаємо рішення місцевих органів щодо інших міст України. Триматимемо вас у курсі справ", - заявив керівник мережі.

Адміністратори кінотеатрів відзначили, що незабаром заклади можуть закритися і в інших регіонах країни.

Як повідомляв APNews, за невиконання постанови про карантин загрожує кримінальна відповідальність.

Новини партнерів

Глава ВООЗ озвучив основні причини оголошення коронавірусу пандемією
"Карантин" в Україні: в НБУ заявили, що будуть дезінфікувати гроші