Кандидатуру Венедіктової на пост генпрокурора підтримали у Раді

Кандидатуру Венедіктової на пост генпрокурора підтримали у Раді
Читать на русском

Бужанський оприлюднив відео з засідання Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності

Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності підтримав кандидатуру тимчасового директора Державного бюро розслідувань Ірини Венедіктової на пост генерального прокурора України. Про це повідомив народний депутат від "Слуги народу" Максим Бужанський у своєму каналі в Telegram.

Також Бужанський оприлюднив відео з засідання Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності, в рамках якого було підтримано кандидатуру Венедіктової.

Кандидатуру Венедіктової на пост генпрокурора підтримали у Раді

Як раніше повідомляв APnews, 5 березня Верховна Рада проголосувала за висловлення недовіри генеральному прокурору Руслану Рябошапці і підтримала його відставку.

Пізніше з'явилася інформація, що є кілька кандидатів на пост Генерального прокурора України. Одним з кандидатів вважали нинішню і. о. директора ДБР Ірину Венедіктову, а другим імовірним кандидатом - колишнього прокурора Криму Гюндуза Мамедова.

У понеділок, 16 березня, президент України Володимир Зеленський запропонував Верховній Раді призначити Ірину Венедіктову, яка зараз виконує обов'язки директора Державного бюро розслідувань, на пост Генерального прокурора України.

Новини партнерів

Венедіктову призначили на пост генпрокурора
Рада ввела відповідальність за порушення правил карантину