Камера автофіксації у першу хвилину роботи зареєструвала порушника ПДР, - Геращенко

Камера автофіксації у першу хвилину роботи зареєструвала порушника ПДР, - Геращенко
Читать на русском

Порушення зафіксували на одному з місць концентрації дорожньо-транспортних пригод з тяжкими наслідками

У Києві система автофіксації зафіксувала порушення правил дорожнього руху в першу хвилину своєї роботи. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву заступника голови Міністерства внутрішніх справ Антона Геращенко.

"Історично першим офіційно зафіксованим порушником швидкісного режиму став автомобіль Audi Q7, який рухався по Чоколівському бульвару в 00:01 хвилину зі швидкістю 75 кілометрів за годину при дозволеному швидкісному режимі на цій магістралі - до 70 кілометрів за годину. Цей автомобіль був зафіксований камерою, розташованою за адресою - Чоколівський бульвар, 24", - йдеться у повідомленні.

Він зазначив, що порушення зафіксували на одному з місць концентрації дорожньо-транспортних пригод з тяжкими наслідками.

"Тепер власниці Audi Q7 на адресу її реєстрації прийде лист із повідомленням про правопорушення, з QR-кодом, за яким вона зможе подивитися відео з місцем і часом події та з інформацією про суть події", - підкреслив Геращенко.

За словами заступника голови МВС, якщо порушниця сплатить штраф протягом десяти днів з моменту отримання повідомлення, то його сума становитиме 127,5 грн. Якщо пізніше - 255 грн. Крім того, якщо вона не сплатить штраф, його стягнуть через систему виконавчої служби Міністерства юстиції.

"Якщо громадянин не згоден з постановою про порушення ПДР, зафіксоване в автоматичному режимі, він може його оскаржити, звернувшись до Департаменту патрульної поліції або в суд", - уточнив Геращенко.

Як повідомляв APnews раніше, в Україні з 1 червня запрацюють перші камери автоматичної фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху. Систему запускатимуть з Києва та Київської області.

Новини партнерів

Намісник Почаївської лаври звинуватив Білла Гейтса в спробі чипувати українців через вакцину
Стрілянина в Броварах: суд заарештував вже 13 фігурантів справи