Камельчук розповів, за кого голосував на праймеріз "Слуги народу", та назвав можливу команду Верещук

Камельчук розповів, за кого голосував на праймеріз "Слуги народу", та назвав можливу команду Верещук
Ексклюзив
Читать на русском

Камельчук переконаний, що Ірина Верещук зможе конкурувати на виборах

Народний депутат от "Слуги народу" Юрій Камельчук у четвер, 16 липня, після завершення праймеріз партії, заявив, що президент України Володимир Зеленський підтримав рішення партії, коли обирали кандидата в мери Києва. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Камельчука.

За його словами, засідання показало, що "Слуга народу" працює в команді, а не лише президент все вирішує.

"Президент висловив свою думку таким чином, що він підтримає рішення фракції, що ще раз говорить про командну роботу і розуміння, що президент не одноосібно вирішує, а разом з нами, ми єдине ціле. Соціологія так само. У Ірини трошки більший показник цей, при чому заміри проводились в різних групах, це не одна група респондентів була, це також дуже важливо. Я вважаю, що це ще більш чесніше. І відповідно учасники нашої фракції, депутати нашої фракції впевнено проголосували, більшість віддали своїх голосів", - сказав він.

Камельчук переконаний, що Ірина Верещук зможе конкурувати на виборах, оскільки вже була мером, має досвід роботи депутатом, а також команду, яка готова їй допомогти.

"Ірина Верещук уже була мером. Звичайно, не такого міста як Київ, але у неї за той час, коли вона була мером свого міста, плюс політичний новий досвід, плюс досвід депутатської роботи дає можливість її напрацюванням. Вона вміє працювати з командою. У нашій фракції прозвучало ще кілька ключових речей: усі, хто претендував зараз на праймеріз від "Слуги народу" на кандидата на посаду мера Києва, вони можуть долучитись до спільної роботи. Усі напрацювання звести в одну точку сфокусовану. Хтось сильний в одній сфері, хтось в іншій. Все разом, командна робота і буде готова напрацьована програма", - зазначив він.

Сам Камельчук проголосував за Верещук. Також він озвучив її головні гасла під час передвиборчої кампанії.

"Я думаю, що вона їх сама знає, але вони можуть бути використані в її роботі. Це близькість до людей, безумовна чесність і прозорість в роботі і можливість опиратись на команду завжди. В неї є своя команда, з якою вона вже працювала до того, будучи мером чи на попередніх виборах. Є кістяк технологічний і є команда серед депутатів, які готові напрацювати потрібні рішення чи нові підходи для роботи на посаді мера", - підкреслив народний депутат.

Як повідомляв APnews раніше, члени партії "Слуга народу" визначилися з кандидатом на виборах мера Києва.

Новини партнерів

"Підтримка Кличка не абсолютна": нардеп зі "Слуги народу" заявив, що Верещук може перемогти і пояснив, чому
Дубінський: Верещук доведеться багато працювати, щоб перемогти Кличка