Камельчук: Без змін до регламенту Раду можна заблокувати в будь-який момент

Камельчук: Без змін до регламенту Раду можна заблокувати в будь-який момент
Ексклюзив
Читать на русском

Камельчук наголосив, що, на його думку, зміни до регламенту, не є антиконституційними

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Юрій Камельчук в ексклюзивному коментарі APnews повідомив, що зараз у Верховній Раді є п’ять законопроектів.

Водночас він вважає, що, якщо один або два з п’яти проектів законів будуть зняті з порядку денного, народні депутати зможуть розглянути ті, які залишаться, оскільки всі вони важливі.

"Очікування дуже прості: є п’ять законопроектів, якщо з них якийсь один чи другий зніметься з порядку денного, нічого страшного немає, проголосуємо за решту, ті, що є. Вони є важливі", - зазначив парламентарій.

Камельчук наголосив, що, на його думку, зміни до регламенту, не є антиконституційними, оскільки це дозволить розглядати закони без загрози блокування Верховної Ради.

"А зміни до регламенту я особисто не вважаю антиконституційними, тому що це тільки спеціальна процедура, може застосовуватись у випадках, якщо правок більше, ніж 500. Бо інакше, якщо ми будемо працювати, згідно з правилами регламенту, які є зараз, Верховну Раду можна буде в будь-який момент заблокувати, незалежно від того, чи це справедлива чи несправедлива ціль. І ці зміни до регламенту дозволятимуть проводити через спеціальну процедуру усі ці правки, затверджувати спочатку комітетом. Якщо народний депутат не зможе захистити свою думку перед комітетом, йому дається ще шанс на допоправку якусь надзвичайно важливу. Для мене ця норма є абсолютно нормальною. Якщо депутат не може переконати комітет, напевно, його аргументація недостатньо важлива і недостатньо потрібна", - підкреслив народний депутат.

Як раніше повідомляв APnews, Верховна Рада планує зібратися на позачергове пленарне засідання в четвер, 16 квітня.

Новини партнерів

Рада змінила регламент, щоб прийняти "антиколомойский" закон
Найвищий показник за 15 років: в Україні майже 1,3 млн людей стали безробітними через коронавірус