Кафе і кінотеатри попри локдаун: у МОЗ анонсували привілеї для вакцинованих українців

Кафе і кінотеатри попри локдаун: у МОЗ анонсували привілеї для вакцинованих українців
Читать на русском

Імунізація в Україні добровільна, однак обмеження для невакцинованих можуть бути більш жорсткими.

Вакциновані українці з відповідними COVID-сертифікатами, ймовірно, зможуть відвідувати публічні місця навіть при введенні локдауну.

Таке припущення зробив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко під час брифінгу, передає APnews.

"МОЗ говорить не про пом'якшення (для вакцинованих у разі жорсткого локдауну – ред.). Будуть запроваджуватися карантинні обмеження, але для певних сфер економіки вони дозволять працювати навіть у червоному рівні епідеміологічної небезпеки у разі, якщо...

Наприклад, кінотеатри зможуть працювати, якщо колектив кінотеатру буде вакцинований і люди, які будуть приходити до нього, будуть показувати COVID-сертифікат. І таких сфер багато. У Франції, у Німеччині сьогодні пропрацьовуються різні варіанти.

Нам буде простіше, ми можемо брати досвід країн ЄС і США – подивитись, що спрацьовує, що не спрацьовує, щоб вибрати оптимальний варіант", - розповів глава МОЗ.

Крім того, Ляшко заявив, що влада буде заохочувати людей і стимулювати певні сфери життя до вакцинації. При цьому він наголосив, що громадянам потрібно потурбуватися про себе і рідних – і зробити щеплення від коронавірусу, особливо перед осіннім періодом.

Як повідомляв APnews, глава МОЗ Віктор Ляшко заявив, що медсистема в Україні готова до нового спалаху коронавірусу як ніколи.

Новини партнерів

НАТО передав Україні майже 10 тонн засобів захисту для боротьби з COVID-19
Під Києвом поліцейський збив пішохода - обидва потрапили в лікарню