Качура: депутатів ніхто навіть не питав, чи вводити "карантин вихідного дня"

Качура: депутатів ніхто навіть не питав, чи вводити "карантин вихідного дня"
Ексклюзив
Читать на русском

Нардеп вважає, що карантин "вихідного дня" ніяк не вирішує ситуацію з поширенням COVID-19.

Комунікація між депутатами та Кабміном щодо введення в Україні карантину вихідного дня не відбувалася. Про це в ексклюзивному коментарі APnews заявив нардеп від фракції “Слуга народу” Олександр Качура.

“Сьогоднішня постанова - це звернення до Кабміну, на яке Верховна Рада має право. Чому ввели (карантин вихідного дня - ред.) - це запитання до них. У нас така комунікація не відбувалася. Я думаю, що уряду треба створити робочу групу з представників уряду, медпрацівників, тому що карантин вихідного дня не дає ніяких результатів”, - заявив нардеп.

Качура також порадив в робочу групу долучити підприємців, які, за його словами, згодні дотримуватись усіх можливих правил, аби тільки мати змогу працювати.

“Підприємців також в цю групу необхідно підключити для того, щоб напрацювати рішення. Підприємці готові ходити в захисних костюмах і одягати в них персонал, дотримуватися дистанції, завантаженості столів у закладах (половина, а не 100%) і так далі, але щоб тільки працювати”, - зазначив нардеп.

Також він додав, що карантин “вихідного дня” ніяк не вирішує ситуацію з поширенням COVID-19.

“Ми бачили, що в четвер-п’ятницю, фактично, було повне завантаження всіх ресторанів, а в суботу та неділю їм не давали працювати. Тобто це ніяк не вирішує ситуацію. Ми не вважаємо доцільним карантин вихідного дня для подальшої роботи”, - підкреслив нардеп.

На запитання, чи набереться достатня кількість голосів у разі голосування за скасування карантину “вихідного дня”, Качура:

“По критичному ставленні всіх фракцій щодо карантину вихідного дня, я думаю, що голосів буде достатньо”.

Як повідомляв APnews раніше, у Верховній раді зареєстрували постанову щодо скасування карантину вихідного дня.

Також писали, що у МОЗ запропонували бізнесменам працювати сторожами, вахтерами і сантехніками на "карантині вихідного дня".

Новини партнерів

Лопес-старший: Ломаченко боявся Теофімо, це був ідеальний бій, щоб завершити його нокаутом
Дебюту Кличка в професійному боксі 24 роки. Кращі нокаути "Залізного кулака"