Кабмін звільнив Желько Марчека з "Укрзалізниці" і призначив нового тимчасового голову

Кабмін звільнив Желько Марчека з "Укрзалізниці" і призначив нового тимчасового голову
Читать на русском

Замість Желько Марчек призначили Івана Юрика

Кабінет міністрів в середу, 15 квітня, звільнив Желько Марчека з поста виконуючого обов'язки голови правління "Укрзалізниці". Про це повідомляє APnews з посиланням на Facebook міністра інфраструктури Владислава Криклій.

Відзначається, що Марчека також виключили з Наглядової ради компанії.

"Сьогодні на засіданні Уряду підтримали пропозицію наглядової ради Укрзалізниці про припинення повноважень тимчасового керівника Укрзалізниці, який, на жаль, не виправдав довіри та очікувань в цей важливий період. Уряд звільнив Желько Марчека з посади виконуючого обов'язки голови та виключив його зі складу членів правління АТ "Українська залізниця", - йдеться в повідомленні.

Тимчасово виконувати обов'язки голови правління компанії буде Іван Юрик. При цьому зазначено, що конкурс на нового главу Укрзалізниці, який зараз припинений, буде відновлений і продовжений після завершення карантину.

Варто відзначити, що раніше Наглядова рада Укрзалізниці рекомендував Кабінету міністрів звільнити Желько Марчека.

Кабмін звільнив Желько Марчека з "Укрзалізниці" і призначив нового тимчасового голову

Іван Юрик у 2010-2014 роки очолював представництво в Україні інвестиційної компанії Blackstone. У 2014-2016 роках він керував службою міністра Міністерства фінансів України. Після чого в 2017 році продовжив трудову діяльність на керівних посадах агентства сприяння інвестиціям Ukraineinvest.

Крім того, з червня 2018 року він був членом наглядової ради Укрзалізниці, брав участь в роботі комітетів по стратегії, фінансів та аудиту. Уже в червні 2019 року Юрик очолив стратегічний напрямок по залученню інвестицій і роботі з потенційними інвесторами.

Новини партнерів

В Україні закрили ще 10 пунктів пропуску на кордоні: список
У нардепа Новинського підтвердили коронавірус