Кабмін зняв обмеження на гігантські зарплати посадовців, введені через карантин

Кабмін зняв обмеження на гігантські зарплати посадовців, введені через карантин
Читать на русском

Вже з жовтня посадовці будуть отримувати повну зарплату.

Кабінет міністрів скасував обмеження розміру заробітних плат державних службовців і суддів, які було введено на період карантину. Вже з жовтня посадовці будуть отримувати повну зарплату.

Про це APnews пише з посиланням на відповідне рішення уряду.

Це обмеження вводили на період карантину. Проте Конституційний суд визнав його незаконним. А згодом і Володимир Зеленський офіційно дозволив Кабміну зняти обмеження на зарплати членам спостережних рад в державних компаніях.

Обмеження передбачали, що місячна винагорода і заробітна плата чиновників визначається у розмірі, що не перевищує 10 розмірів мінімальної заробітної плати.

“Установити, що в жовтні 2020 року та в подальшому розмір заробітної плати керівників, членів виконавчих органів та винагороди членів наглядових рад суб’єктів господарювання державного сектору економіки визначається згідно з умовами контрактів”, - йдеться у постанові.

Проте у Кабміні наголосили, що повернули попередні обмеження виплат керівникам та членам наглядових рад державних підприємств. Зокрема, повернуто порядок, коли розмір винагороди визначається у кратності до середньомісячної оплати в залежності від групи підприємства та виду його економічної діяльності. Також повернуті обмеження, якими місячний розмір заробітної плати керівника суб’єкта господарювання державного сектору економіки, що визначається в контракті, не повинен перевищувати 1,25 млн грн.

Також зазначили, що заробітна плата членів Кабінету Міністрів і надалі не перевищує 5 розмірів середньої заробітної плати.

Раніше APnews також писав, що в Кабміні розглянуть питання звільнення голови Харківської ОДА Олексія Кучера. Він, до речі, не так давно запустив кощунскую рекламу з трунами загиблих курсантів.

Кабмін зняв обмеження на гігантські зарплати посадовців, введені через карантин

Новини партнерів

В Україні скасують податки на посилки вартістю до 150 євро
У Кривому Розі потяг зійшов з рейок, 14 вагонів опинилися на землі