Кабмін затвердив порядок військової підготовки до національного спротиву

Кабмін затвердив порядок військової підготовки до національного спротиву
Читать на русском

Підготовку українців до національного спротиву розпочинатимуть зі школи.

Кабінет Міністрів України затвердив порядок організації та проведення військового вишколу українців у рамках програми національного спротиву. Про це APnews повідомляє з посиланням на ухвалу №1443.

Повідомляється, що загальновійськову підготовку поділять на початкову та базову підготовку. Причому підготовку українців розпочинатимуть ще зі школи. Загалом її будуть проходити громадяни допризовного, призовного віку, військовозобов'язані і резервісти.

"Загальновоєнна підготовка громадян здійснюється у мирний час та особливий період незалежно від політичних та інших переваг, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання з метою формування у суспільстві готовності до сталого опору агресору, зокрема в інформаційному просторі, патріотичній свідомості та стійкої мотивації, набуття та підтримання громадянами знань та практичних умінь, необхідних для захисту України", - зазначено у тексті постанови.

Відповідатиме за організацію загальновоєнної підготовки Міноборони. Допомагатиме ж військовому відомству з початковою підготовкою Міністерство освіти, а також центральні органи виконавчої влади при базовій підготовці.

Раніше APnews повідомляв, що у розвідці розповіли, хто увійде до складу підрозділів тероборони та кому відмовить.

Новини партнерів

У ДСНС розкрили подробиці масштабної пожежі на складі з автошинами під Києвом. Відео та фото
Викрито банду українських хакерів, які обікрали 50 іноземних компаній на $1000000