Кабмін запропонував Раді закрити Україну для іноземців з країн, де є спалах коронавірусу, і після карантину

Кабмін запропонував Раді закрити Україну для іноземців з країн, де є спалах коронавірусу, і після карантину
Читать на русском

В документі пропонується внести зміни до законів "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" та "Про захист населення від інфекційних хвороб"

Кабінет міністрів України на засіданні у середу, 8 квітня, підтримав законопроект "Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту населення від розповсюдження інфекційних хвороб", і запропонував Верховній Раді прийняти його. Про це повідомляє APnews з посиланням на відповідний закон.

В документі пропонується внести зміни до законів "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" та "Про захист населення від інфекційних хвороб".

Законопроектом передбачено встановити тимчасове обмеження або заборону в'їзду на територію України іноземних громадян, транспортних засобів з країн, де зареєстровані особливо небезпечні інфекційні хвороби, а також обов'язку для осіб, стосовно яких є підозра на інфекційну хворобу, надання ними інформованої згоди на проведення протиепідемічних та/або профілактичних заходів, що передбачає у тому числі згоду на самоізоляцію протягом інкубаційного періоду.

Відомо, що на період карантину в'їзд іноземців до України взагалі заборонений.

Як повідомляв APnews, Зеленський заявив про неможливість пом’якшення карантину, особливо, враховуючи те, що скоро Великодні свята і є загроза великого скупчення людей.

Новини партнерів

Тріщини в будівлі в розпал ремонту: "Охматдит" не готовий до відкриття, незважаючи на заяву Зеленського - фоторепортаж
ВООЗ закликала Україну продовжувати карантин якомога довше