Кабмін з ганьбою звільнив заступника міністра через п'яний скандал з поліцією

Кабмін з ганьбою звільнив заступника міністра через п'яний скандал з поліцією
Читать на русском

Денис Шмигаль заявив, що перед законом усі рівні

Кабінет міністрів звільнив заступника міністра з питань стратегічних галузей промисловості Віталія Немилостивого через скандал з поліцією. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву прем'єр-міністра Дениса Шмигаль.

Так, глава Кабміну терміново скликав засідання уряду через скандал з Немилостивим. В ході позачергового засідання Кабмін ухвалив рішення звільнити заступника Олега Уруського.

"Всі повинні бути рівними перед законом. Тому ми оперативно звільнили заступника міністра", - заявив Шмигаль.

Після рішення уряду на скандал відреагували в Офісі президента, де вказали, що Немилостивий нахабно демонстрував, що його статус дає право на порушення закону.

"Виправдання такої поведінки бути не може - людина втратила адекватність і заслуговує максимально жорстку реакцію", - зазначив заступник керівника ОПУ Роман Машовець.

При цьому в ОПУ відзначили, що державна посада покладає на людину особливу, високу відповідальність перед суспільством і керівництвом держави. Також зазначено, що так буде з кожним порушенням і всі посадові особи повинні побачити, що влада не дозволить нікому бути вище правил і закону.

"Звільнення Немилостивого - це тільки початок. Обов'язково повинна наступити й передбачена відповідальність за водіння в нетверезому стані та за непокору поліції. В чиновників не повинно бути навіть натяку на вседозволеність", - підсумував Машовець

Як раніше повідомляв APnews, заступник віце-прем'єр-міністра - міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Віталій Немилостивий попався в Києві на п'яній їзді.

Новини партнерів

Карантин в деяких школах можуть продовжити, - Шкарлет
«Лежав в ліжку, ходив в памперс»: Фукс розповів про останні страждання Кернеса