Кабмін витратить гроші з COVID-фонду на патріотичні серіали

Кабмін витратить гроші з COVID-фонду на патріотичні серіали
Читать на русском

Ці заходи дозволять більш ефективно використовувати 100 млн грн, виділених на патріотичні серіали, вважають в Кабміні.

Кабінет міністрів України виділить кошти з COVID-фонду на підтримку вітчизняних патріотичних серіалів. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Міністерства культури і інформаційної політики.

«28 жовтня 2020 Кабінет Міністрів схвалив проект постанови «Про внесення змін до пункту 9 Порядку використання коштів для здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій і пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS- Co V-2», - йдеться в повідомленні.

На думку авторів постанови, ці заходи дозволять використовувати бюджетні кошти на покриття витрат на виробництво патріотичних серіалів.

«Це дозволить більш ефективно використовувати 100 млн грн, виділених на створення цього суспільно значущого аудіовізуального контенту і підтримку кіногалузі в умовах коронакризи», - заявили в Міністерстві культури.

Найближчим часом відомство озвучить про початок конкурсу з відбору відповідних проектів.

Про що йдеться в згаданій постанові?

Згідно п. 9 постанови, витрати на виробництво (створення) і розповсюдження телевізійних серіалів патріотичного спрямування здійснюються в обсязі до 50 відсотків загальної кошторисної вартості виробництва відповідного телевізійного серіалу за умови підтвердження заявником наявності у нього коштів, необхідних для фінансування виробництва телевізійного серіалу, в обсязі не менше 50 відсотків загальної кошторисної вартості виробництва відповідного телевізійного серіалу.

Раніше APnews повідомляв, Кабмін виділив з COVID-фонду 2 млрд на потреби Авакова.

Новини партнерів

Редкач познущався над Ломаченком: "Російські православні спецслужби навчили Васю танцювати чечітку"
Зеленський скликав термінове засідання РНБО через нові загрози безпеці України