Кабмін вирішив підвищити зарплату чиновникам

Кабмін вирішив підвищити зарплату чиновникам
Читать на русском

Згідно з документом, планується, що посадові оклади усіх категорій державних службовців зростуть з 1 січня 2021 року

Кабінет міністрів України має намір внести зміни до постанови КМУ від 18 січня 2017 року №15 щодо оплати праці працівників державних органів, проект акту направили на погодження профспілок. Про це повідомляє APnews з посиланням на сайт Федерації профспілок.

Згідно з документом, планується, що посадові оклади усіх категорій державних службовців зростуть з 1 січня 2021 року. Зарплати керівників хочуть підвищити з 37,8 тисяч гривень до 39,5 тисяч гривень у низці структур, серед яких Апарат Верховної ради, Секретаріат Кабінету міністрів, Офіс президента, апарати (секретаріати) Ради національної безпеки і оборони, Центральної виборчої комісії, Рахункової палати, Конституційного суду, Офісу генерального прокурора, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення.

На посадах державної служби підкатегорії ВЗ у державних органах, юрисдикція яких поширюється на територію одного або кількох районів, міст обласного значення посадові оклади становлять два розміри прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 1 січня 2021 року, він збільшиться з 4 204 до 4700 гривень.

Як раніше повідомляв APnews, Кабінет міністрів прийняв рішення в 2021 році збільшити пенсії для окремих категорій громадян.

Підкуп, реклама чи вирішення "близьких" проблем. Соціологи розповіли, на які обіцянки "купуються" українці під час виборів
Будуть погроми. Політолог пояснив, чим небезпечне загострення конфлікту між Вірменією та Азербайджаном для України

Новини партнерів