Кабмін відклав обіцяні виплати ветеранам МВС на серпень

Кабмін відклав обіцяні виплати ветеранам МВС на серпень
Читать на русском

На ці надбавки зможуть розраховувати близько 400 тисяч ветеранів силових відомств.

Кабінет міністрів прийняв рішення відкласти виплати надбавок до пенсій 400 тисяч колишніх військових і співробітників МВС. Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу Міністерства соціальної політики України.

Уряд встановив щомісячну доплату в розмірі двох тисяч гривень "колишнім військовослужбовцям, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції), поліцейським та іншим особам". Ці надбавки встановили 14 липня, проте гроші ветерани отримають тільки в серпні.

"Підвищені пенсії будуть виплачені в серпні з доплатою до підвищених розмірів за липень", - повідомили в Мінсоцполітики.

Відзначимо, що навіть ця щомісячна доплата стосуватиметься не всіх ветеранів силових відомств, а лише тих, кому пенсії були призначені до 1 березня 2018 го року. З новою надбавкою мінімальна пенсійна виплата становитиме 3 854 гривень і 3 893,4 гривні - для учасників бойових дій.

Раніше APnews повідомляв, що ветерани силових відомств вийшли на протест під Верховну Раду і Кабінет міністрів з вимогою перерахувати пенсії. Саме тоді протестувальники влаштували сутички з правоохоронцями і прорвалися до стін парламенту.

Новини партнерів

У Києві вакцинуватися від COVID-19 можуть всі бажаючі, – Кличко
«Еталон цинізму»: в ОПУ відреагували на позов РФ до ЄСПЛ