Кабмін виділив із Резервного фонду 16,6 млрд грн на забезпечення безпеки перельотів

Кабмін виділив із Резервного фонду 16,6 млрд грн на забезпечення безпеки перельотів
Читать на русском

Зробили це, зважаючи на ситуацію у сфері авіаперевезень та чутки про закриття повітряного простору

Кабмін виділить із Резервного фонду держбюджету 16,6 млрд гривень, щоб гарантувати безперебійність польотів у повітряному просторі України. Зробили це на тлі чуток про закриття повітряного простору із нашою країною.

Про це APnews пише з посиланням на заяву прем'єра Дениса Шмигаля, яку ухвалили вчора на терміновому засіданні уряду та Комітету Верховної Ради з бюджету.

Зазначається, що кошти спрямують на забезпечення безпеки польотів для страхових і лізингових компаній.

Важливо те, що витрачати ці кошти не будуть - вони зберігатимуться на окремому рахунку Міністерства інфраструктури і, у разі потреби, будуть використовуватись для забезпечення безпеки польотів в Україні для страхових компаній, компаній-перестраховиків, лізингових компаній та авіаперевізників - тобто у разі форс-мажору.

Як раніше повідомляв APnews, вчора близько 200 пасажирів рейсу Фуншал (Португалія) – Київ застрягли у Молдові. Компанія-власник літака запровадила заборону на входження до повітряного простору України. Згодом SkyUp припинила продаж квитків на рейси з 14 лютого.

Новини партнерів

У Верховній Раді сьогодні відбудеться засідання РНБО
Посол України у Великій Британії Пристайко припустив відмову Києва від НАТО, щоб запобігти війні з Росією. В ОП відреагували