Кабмін утворив ще одне міністерство в Україні

Кабмін утворив ще одне міністерство в Україні
Читать на русском

Теперь в Україні офіційно є Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості

Кабмін утворив нове Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості. Таке рішення уряд прийняв на засіданні 22 липня, пише APnews.

Міністром призначили Уруського Олега Семеновича. Хоча нещодавно, на засіданні парламенту 16 липня, нардепи призначили Олега Уруського на посаду віце-прем'єр-міністра з питань оборонно-промислового комплексу.

Читайте також:
"Бідний" академік та людина Кучми: що відомо про нового віце-прем'єра з питань промисловості

За словами Прем’єр-міністра, першочерговий пріоритет нового відомства — оборонна високотехнологічна галузь, яка має значний потенціал в Україні.

«Щоб новий міністр зміг виконувати поставлені йому завдання та намічені цілі, потрібно дати йому необхідний майданчик та ресурси. Тобто створити нове міністерство. Я вже казав, що питання давно назріло. Це була наша стратегія та обіцянка ще на початку роботи нашого Уряду», — відзначив під час засідання Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Як зауважив сам Уруський, метою прийняття акта є утворення центрального органу виконавчої влади, відповідального за формування та забезпечення реалізації державної промислової політики у сферах розвитку стратегічних галузей промисловості.

«Прийняття цієї постанови дозволить забезпечити сталий розвиток стратегічних галузей промисловості, створення нових робочих місць, збільшення надходжень до державного бюджету, забезпечить розвиток регіонів», — зазначив Олег Уруський.

APnews писав, що Кабмін раніше створив в Україні Міністерство захисту навколишнього середовища і природних ресурсів.

Новини партнерів

В СБУ розповіли про допит "луцького терориста" і про стан людей, які були заручниками
Інвестняня, "зелені" тарифи та вік молоді. Які закони протягла Рада, поки всі стежили за терористом в Луцьку