Кабмін створив Український ветеранський фонд

Кабмін створив Український ветеранський фонд
Читать на русском

За задумом уряду, фонд допоможе залучити фінансові та матеріально-технічні ресурси для реалізації програм і проектів, спрямованих на реінтеграцію ветеранів до активного громадського життя.

14 липня Кабінет міністрів України створив Український ветеранський фонд. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву прем'єр-міністра Дениса Шмигаля.

«Уряд утворив Український ветеранський фонд. Він має запрацювати з 2022 року. Це рішення дозволить акумулювати кошти, які будуть спрямовані виключно на підтримку ветеранів, в тому числі ветеранського бізнесу», - йдеться у повідомленні.

За задумом уряду, фонд допоможе залучити фінансові та матеріально-технічні ресурси для реалізації програм і проектів, спрямованих на реінтеграцію ветеранів до активного громадського життя, відновлення фізичного та психічного здоров'я, підвищення професійного та освітнього рівня і ведення підприємницької діяльності.

Крім того, Кабмін прийняв рішення про підвищення пенсій військовим. Прийняте рішення передбачає встановлення щомісячних доплат і встановлення мінімальної пенсійної виплати в розмірі 3854 гривень. Також передбачається підвищення виплат для учасників бойових дій, які втратили працездатність.

Як повідомляв APnews раніше, пенсіонери МВС прорвали оточення навколо Верховної Ради і влаштували сутички з поліцією.

Новини партнерів

Три хвилини на два законопроекти: нардепи провели найшвидше позачергове засідання в історії
СБУ викликала на допит Бойка та ще 4 нардепів у справі "Харківських угод"