Кабмін вирішить, чи закривати всю Україну на карантин вже 30 листопада

Кабмін вирішить, чи закривати всю Україну на карантин вже 30 листопада
Читать на русском

Нарада щодо повного локдауну відбудеться вже сьогодні.

Представники уряду та Ради національної безпеки і оборони сьогодні вирішать питання про запровадження повного локдауну та затвердять дату його введення. Про це APnews пише з посиланням на прес-службу президента.

Так, під час селекторної наради Зеленський зазначив, що з питанням жорсткого карантину треба визначитися швидше, щоб мати змогу підготуватися.

"Нам треба визначитися з реалістичними прогнозами, щоб зрозуміти, чи витримає навантаження наша медична система та наша економіка. Ми розробили економічну програму допомоги, постійно вдосконалюємо систему охорони здоров'я. Треба, щоб і бізнеси, і люди були готовими, якщо уряд вважатиме, що жорсткого карантину не оминути", - зазначив президент.

При цьому, про результати обіцяють повідомити якнайшвидше, щоб поінформувати людей заздалегідь і підготуватися з точки зору економіки та надання послуг населенню.

Як повідомляв APnews раніше, глава Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації назвав нову цифру хворих для введення локдауну в Україні.

Новини партнерів

Пятов проти Азара: прогноз на матч ЛЧ "Шахтар" - "Реал"
COVID-19 забрав життя відомого українського актора театру та кіно