Кабмін пропонує заборонити імпорт електроенергії з Білорусі та Росії

Кабмін пропонує заборонити імпорт електроенергії з Білорусі та Росії
Читать на русском

Імпорт пропонують заборонити за двосторонніми договорами на ринок "на добу вперед", внутрішньодобовий та балансуючий ринки

Кабінет міністр України запропонував Верховній Раді заборонити імпорт електроенергії з Білорусі Та Російської Федерації до 31 грудня наступного року. Про це повідомляє APnews з посиланням на дані на сайті Верховної Ради.

Імпорт пропонують заборонити за двосторонніми договорами на ринок "на добу вперед", внутрішньодобовий та балансуючий ринки.

Після вказаної дати весь обсяг імпортованої з держав, які не є членами Енергоспівтовариства електроенергії стане доступний для продажу тільки на ринку "на добу вперед" і на балансуючому.

Наразі обмеження щодо імпортної електроенергії діють відносно Росії, чий ресурс доступний для реалізації тільки на ринку "на добу вперед".

Як повідомляв APnews раніше, представники Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, у середу, 10 червня, ухвалила рішення, яким дозволило побутовим споживачам вільно змінювати постачальника газу.

Кабмін вніс до Ради постанову з повним переліком нових районів в Україні
Інфекціоніст розповіла, чи можна заразитися Covid-19, купаючись і засмагаючи на пляжі

Новини партнерів