Кабмін продовжив адаптивний карантин в Україні до 31 серпня

Кабмін продовжив адаптивний карантин в Україні до 31 серпня
Читать на русском

Такий спосіб боротьби з коронавірусів показав свою ефективність.

Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня. Відповідне рішення розглянули на сьогоднішньому засіданні Кабміну. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляє APnews.

Також Шмигаль заявив, що адаптивний карантин встиг довести свою ефективність в боротьбі з епідемією. При цьому міністр охорони здоров'я Максим Степанов вже повідомляв про підготовлену постанову зі змінами карантину в Україні. Так, планується поділити країну на чотири зони - "червону", "помаранчеву", "жовту" і "зелену". Обмежувальні заходи будуть вводитися в залежності від ситуації з коронавірусом в окремому населеному пункті.

При цьому президент країни Володимир Зеленський встиг заявити, що карантин не потрібно продовжувати більше ніж на місяць. "Не треба поспішати з продовженням карантину надовго, треба діяти по розвитку ситуації. Всі вже втомилися від цього карантину. Потрібні чіткі рамки, як ми його продовжимо, щоб у людей були можливості для життя в безпеці, щоб міг функціонувати бізнес, щоб економіка не стояла на паузі. Тому спочатку продовжуємо на місяць, але не більше", - заявив Зеленський.

Читайте також:

Новини партнерів

У Харкові поліція перевіряє інформацію про нове захоплення заручників
Збірні України та Росії зіграють на нейтральному полі