Кабмін представить парламенту оновлену програму дій до кінця тижня

Кабмін представить парламенту оновлену програму дій до кінця тижня
Читать на русском

Верховна Рада не підтримала першу редакцію Програми діяльності Кабінету Міністрів України

Уряд готовий до кінця цього тижня представити оновлений варіант програми дій. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву на сайті Президента 9 червня.

«Парламентські комітети висловили численні зауваження та пропозиції. Багато критики надійшло від депутатів «Слуги Народу». Як поінформував Прем'єр-міністр, уряд уважно опрацював усі конструктивні пропозиції та готовий цього тижня представити парламенту оновлену Програму дій уряду 2.0», – заявив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, Верховна Рада не підтримала першу редакцію Програми діяльності Кабміну. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що Кабмін проситиме винести нову програму на розгляд парламенту та підтримати її 18-19 червня. За його словами, документ доопрацьований з урахуванням пропозицій усіх комітетів, завдань із політичних програм Президента України Володимира Зеленського та партії «Слуга Народу», а також указів Глави держави й зауважень від комітетів.

«Це структурний документ, який складається з двох розділів. Перший – це антикризовий розділ. Другий – довгострокові пріоритети діяльності уряду. Кожен з розділів збігається з тими напрямками стратегії, які є в міністерствах. Кожен розділ містить очікувані результати й показники, як і належить для такої програми», – наголосив Денис Шмигаль.

Раніше APnews писав, що кількість реєстрацій нових ФОП повернулася до докризового періоду.

Новини партнерів

Нардеп Брагар пояснив, чому до цих пір не допоміг пенсіонерці, якій раніше пропонував продати собаку
В Авдіївці підірвався автомобіль ЗСУ: постраждали 10 військовослужбовців