Мінрегіон пояснив суть закону про адміністративно-територіальний устрій України

Мінрегіон пояснив суть закону про адміністративно-територіальний устрій України
Читать на русском

Законопроект унормовує порядок, встановлює чіткі процедури, як і які органи влади можуть вирішувати у державі питання адмінтерустрою

Міністерство розвитку громад та територій України пояснило, що законопроект уряду №2804 "Про засади адміністративно-територіального устрою України" входить в пакет нормативно-правових актів децентралізації. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

Документ визначає основні засади адміністративно-територіального устрою України, порядок утворення, ліквідації, встановлення і зміни меж адміністративно-територіальних одиниць та населених пунктів.

Крім того, заступник голови відомства В’ячеслав Негода підкреслював, що законопроект унормовує порядок, встановлює чіткі процедури, як і які органи влади можуть вирішувати у державі питання адмінтерустрою.

"Прийняття такого закону дасть змогу вирішити низку давніх проблем... Чинним законодавством у сфері адміністративно-територіального устрою не надано визначення терміну "адміністративно-територіальної одиниці". Також існує неузгодженість окремих норм Конституції України, Закону "Про місцеве самоврядування в Україні" та недосконалість законодавства щодо порядку вирішення питань адміністративно-територіального устрою", - йдеться в повідомленні.

Коментарі

Новини партнерів

РНБО схвалила заходи проти поширення коронавірусу в Україні
ЗМІ: В Афганістані розбився пасажирський літак, загинули 83 особи