Кабмін повідомив подробиці протидії епідемії коронавірусу в Україні

Кабмін повідомив подробиці протидії епідемії коронавірусу в Україні
Читать на русском

В ході засідання було прийнято рішення про виділення 100 млн грн на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту

Кабінет міністрів України прийняв низку рішень для недопущення поширення коронавірусу COVID-19 в Україні. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

В ході засідання було прийнято рішення про виділення 100 млн грн на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств та служб, а також для поповнення держрезерву. Уряд заборонив експорт товарів протиепідеміологічного призначення до червня.

В рамках введення карантину на всій території України Кабмін ввів обмеження на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Заборона не розповсюджується на заходи державної необхідності, проведення спортивних заходів з дозволу міжнародних організацій та без глядачів.

В навчальних закладах карантин введено на три тижні.

Уряд прийняв рішення закупити інфрачервоне обладнання для проведення скринінгу на відстані в Міжнародному аеропорті Бориспіль.

Як повідомляв APNEWS раніше, народний депутат Вікторія Сюмар повідомила, що Кабінет міністрів України, починаючи з четверга, 12 березня, ввів в країні карантин у зв'язку зі спалахом коронавірусу у світі.

Новини партнерів

МЗС дало українцям в Італії нові рекомендації
Вбивство Гандзюк: Болгарія екстрадує в Україну фігуранта по справі Левіна