Кабмін погодив впровадження е-послуг соціального характеру для українців

Кабмін погодив впровадження е-послуг соціального характеру для українців
Читать на русском

Відповідний проект є експериментальним.

Кабінет міністрів підтримав впровадження в Україні експериментального проекту з надання електронних послуг соціального характеру. Відповідне рішення уряд ухвалив під час засідання у середу, 11 листопада.

Про це APnews повідомляє з посиланням на засідання уряду.

Міністра соціальної політики Марина Лазебна наголосила, що проект експериментальний, проте його втілення в життя необхідне, зокрема, людям з інвалідністю.

"Нещодавно ми затвердили стратегію цифрової трансформації соціальної сфери і, власне, наш другий крок – ми хочемо провести у стислі строки пілотний, експериментальний проект із реалізації єдиної інформаційної системи соціальної сфери.

Ми хочемо запровадити електронні послуги соціального характеру. І вже за ці три місяці люди зможуть в електронній формі отримувати і надавати звернення про шість державних соціальних допомог. Це дуже важливі допомоги, зокрема для людей з інвалідністю. Для них дуже критично отримувати можливість мати доступ до електронних сервісів", - наголосила Марина Лазебна.

Як пояснила глава Мінсоцполітики, проект з реалізації функціоналів першої черги Єдиної інформаційної системи соціальної сфери надасть можливість людям отримувати про себе інформацію в Державному реєстрі.

Як повідомляв APnews, наступного року 10 млн українців отримають підвищені пенсії.

Новини партнерів

Майже 500 українців очікують на пересадку органів в Білорусі, яка закрила кордони
Україна не зможе зберігати нову вакцину від COVID-19 - екс-глава МОЗ