Кабмін підтримав доопрацьований проект бюджету на 2021 рік: що змінилося

Кабмін підтримав доопрацьований проект бюджету на 2021 рік: що змінилося
Читать на русском

Денис Шмигаль вважає, що держбюджет збалансований і залишається бюджетом можливостей для розвитку для промисловості, малого та середнього бізнесу.

Кабінет міністрів затвердив доопрацьований проект Державного бюджету на 2021 рік. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву прем'єр-міністра Дениса Шмигаль.

"Врахували більшість з наданих пропозицій, виходячи з пріоритетності витрат, наявних можливостей ресурсної частини бюджету і стану національної економіки", - зазначив політик.

За його словами, в наступному році очікується зростання економіки, що дозволить збільшити витрати на медицину, освіту та оборону. Так, в новому проекті держбюджету передбачено 1 трлн 92 млрд грн доходів та 1 трлн 328 млрд грн витрат.

"Також знайшли можливість зменшити дефіцит стосовно ВВП з 6% до 5,5%. У бюджеті-2020 дефіцит був на рівні 7,5%. Тобто, на 2021 пропонуємо збалансований бюджет, в якому не передбачається збільшення податків для бізнесу та одночасно поліпшується фінансування і соціальної сфери, і медицини, і надання підтримки підприємцям, які постраждали від пандемії", - вказав прем'єр.

Тепер документ мають винести на голосування до Верховної Ради.

Як раніше повідомляв APnews, уряд заклав у бюджет на 2021 рік 2 мільярди гривень на закупівлю вакцини від COVID-19.

Новини партнерів

Після вибухів чотирьох прототипів Starship Ілон Маск знову запустить "марсоліт" у грудні
Інфекціоніст пояснила, чому діти "двигуни епідемій"