В Україні на час карантину хочуть скасувати деякі штрафи для автомобілістів

В Україні на час карантину хочуть скасувати деякі штрафи для автомобілістів
Читать на русском

Відповідний законопроєкт у парламент подали представники кабміну.

Кабінет міністрів України подав до Верховної Ради законопроєкт №3818, згідно з яким автомобілістів хочуть звільнити від сплати деяких штрафів. Але мова йде тільки про ті випадки, коли через коронавірус від водія нічого не залежало. Про це APnews повідомляє з посиланням на офіційний сайт Верховної Ради.

Законопроєкт передбачає, що автомобілісти, які повинні були звернутися в сервісні центри МВС в період з 19 березня по 12 травня, будуть звільнені від адміністративної відповідальності. Поки що це всього лише законопроєкт, і, щоб стати законом йому потрібно схвалення мінімум 226 депутатів Верховної Ради.

Якщо законопроєкт №3818 ухвалять, автомобілістів позбавлять від сплати штрафів за такі порушення:

  • автомобіль після ввезення в Україну розмитнили, але не встигли здійснити його першу державну реєстрацію протягом 10 днів, як того вимагає чинне законодавство. Якщо автомобіліст не зміг цього зробити через карантин, його звільнять від сплати штрафу;
  • власник зробив з автомобілем будь-яка дія (продаж, переобладнання і так далі), яке вимагає внесення змін до реєстраційних документів;
  • автомобіль на іноземній реєстрації, який прибув в Україну на термін більше ніж 30 днів, не встигли зареєструвати;
  • водій, який отримав своє перше посвідчення 2 роки тому, не зміг обміняти його на нові "постійні" права з тих же причин.
Читайте також:

Новини партнерів

Замість магістратури – армія. Студенти заявили, що їх незаконно намагаються призвати на військову службу
Monobank і Viber померли: в Європі стався масштабний збій в додатках для айфонів