Кабмін має намір посилити правила ввезення б/у автомобілів в Україну

Кабмін має намір посилити правила ввезення б/у автомобілів в Україну
Читать на русском

Документ фактично унеможливить ввезення битих авто

Український уряд має намір посилити порядок реєстрації автотранспорту. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Міністерства внутрішніх справ.

Згідно з оприлюдненим проектом постанови "Про реєстрацію (перереєстрацію), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів "українців чекають наступні зміни:

  • заборона реєстрації переобладнаних під автобус фургонів;
  • детальна перевірка сертифікатів.

Крім того, для уживаного транспорту необхідно подавати документи про його реєстрацію за кордоном з перекладом з консульських установ МЗС або офіційними органами інших держав.

Таким чином, легалізація битих автомобілів, які везуть України з США, стане неможливою, тому що реєструються тільки авто з техпаспортами, а не з довідкою про утилізацію. Також перегонникам доведеться додатково витрачатися на документи.

Як раніше повідомляв APnews, мітинги "євробляхерів" стали, здається, звичною справою за останні 4 роки. Все почалося ще за часів правління Петра Порошенка, і ніяк не може закінчитися вже при Зеленському. Перекриття центральних вулиць у містах, пробки, протести - все це регулярно влаштовують учасники "АвтоЄвроСили" для боротьби за свої права і права інших власників автомобілів на іноземній реєстрації.

Новини партнерів

Венедіктову зобов'язали відкрити справу стосовно Касько, Чумака, Мамедова та Трепака за знищення документів
Чоловіка, який вистрибнув голим з вікна палаючої квартири, підозрюють у вбивстві