Кабмін буде жорстко контролювати, як витрачають 700 млн на боротьбу з наслідками паводків

Кабмін буде жорстко контролювати, як витрачають 700 млн на боротьбу з наслідками паводків
Читать на русском

Шмигаль вказав, що рятувальники продовжують усувати наслідки негоди

Кабінет міністрів України буде жорстко контролювати, куди саме місцева влада використає 700 мільйонів гривень, які уряд виділив на першочергові кроки у подоланні наслідків повені у західних областях. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля під час засідання Кабміну.

"Ми уважно будемо перевіряти і слідкувати як і куди ці гроші будуть потрачені. Думаю, ми навіть із журналістами, з урядовцями, народними депутатами будемо виїжджати на місця і робити суспільну ревізію витрат коштів на ліквідацію наслідків повеней", - зазначив він.

Шмигаль вказав, що рятувальники продовжують усувати наслідки негоди. До ліквідації залучалося понад 600 людей та майже 250 одиниць техніки.

"Руку допомоги Україні простягнула також низка країн, надавши для потреб постраждалих гуманітарний вантаж у вигляді питної води, техніки та обладнання", - розповів прем'єр-міністр.

Як повідомляв APnews раніше, Кабінет міністрів України прийняв рішення про виділення майже 700 млн гривень на ліквідацію наслідків повені у західних областях України.

Новини партнерів

Офіс президента планує карати за "злив" таємних розмов чиновників
В Україні з’явиться день виноградаря і винороба